medyum hakan medyum hakan

BÜYÜ

"Büyü"

büyü

Büyü veya sihir (Arapça: سحر), insanların doğaüstü, paranormal veya mistik yöntemlerle doğal dünyayı (olayları, nesneleri, insanları) etkileyebildiğini öne süren uygulamalar ve bunların çevresinde oluşturulan kültürel sisteme büyü denir.

Büyü insan oğlunun var oluşundan beri insanlığın başına beladır tabi ki büyü ve büyüler insanların iyiliği yönün dede kullanılmıştır. Büyü bir çok hayat karartmıştır ve bir çok aşkı da bitirmiştir. Büyü peygamber efendimizi bile yataklara düşürmüştür. Büyü nün yapılması dinimizce günahtır lakin büyü yapılmış bir kimseyi büyü den kurtarmak ta yine biz insanların görevidir. Büyü yapılırken en önemli etken niyettir. Bu büyü denilen illet ne yazık ki insanlığın varoluşundan buyana devam etmektedir, her medyum un karşılaştığı durumların başında gelir medyum hakan bu konuda kendine özgü çalışmalarıyla ün yapmıştır. Allah ve Resul ünün Kuran ve sünnette kesin yasaklamış olduğu büyü, insanlığın çağlar boyu baş belası olarak her devirde yakasını bırakmamıştır. Allahın Resulü iki cihan güneşi Peygamber Efendimize bile yapılan büyüler tuttu ve onu perişan edip ölüm döşeğine düşürdüğüne göre Cenabı Mevla'nın dilediği her insana büyü tutar. Tek çaresi takva ehli olmalı muhafaza ayetlerini sıkça okumalı ve yahut en azından şartlarına uygun olarak yazıp kişi beraberinde bu ayetleri taşımalıdır, yoksa başka türlü bu pislikten korunmak hemen hemen mümkün olmamaktadır. Büyü ve büyüler tarihte bir çok çeşitte ve hesap formülleriyle ki bu matematik sel bir karşılığa gelmektedir uygulanarak günümüze kadar gelmiştir, eskilerin deyimi ile müzik ile bile büyüler yapılmıştır nasıl ki bu gün Beethoven ve çeşitli müzikler tedavi için kullanılıyor insanı rahatlatıyor karmaşık yani reenkarnasyon bir stille yapılan büyüler bu gün bile bizi tehdit etmektedir. Hepiniz hatırlarsınız ki bir zamanlar büyük bir futbol takımız sahasında büyü yaptırılmıştı haberleri televizyonlarda boy boy geçmişti yani futbolda bile büyü olduğu düşünülmüştü. Kısaca tarihlerin insanların sultanların devletlerin ve devlet işlerinin içine bile büyüler girmiş ve halen de girmektedir. Ayrıca bir çok sanat dünyasından ünlü de halen büyü yaptırmakta dır özellikle hepiniz hatırlarsınız Kızılderililer yaptıkları kuklalara insan ruhu yükleyerek kişileri öldürebiliyorlardı İşte kısaca size büyünün ne kadar tehlikeli olduğundan bahsetmek istedim somut örneklerle ama unutmayın ki büyü iyilik içinde yapılmış ve yapılmaktadır. Ünlü medyum hakan hoca olarak bu tür konulara ve hiç bir büyüye maruz kalmamanız en büyük dileğimdir.

Fakat kendinizde ve yakınınızda büyü olduğunu düşünüyorsanız medyum hakan hocaya kısaca kendinizi tanıtarak mail atabilirsiniz. 22 yıllık tecrübesinde bir çok büyü ile karşılaştı ve bunların çözümünü üreterek bir çok kardeşine derman olmuştur ve bu konudaki makaleleri ile de adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Büyü, Büyü nedir